OKUL MÜDÜRÜ

Ayla OKUMUŞ
Okul Müdürü
    aylao@3mart.k12.tr

MÜDÜR YARDIMCISI

Ebru YILMAZ
Müdür Yardımcısı
    ebruy@3mart.k12.tr
Kenan YİĞİT
Müdür Yardımcısı
    kenany@3mart.k12.tr
Burcu YEŞERDİR
Müdür Yardımcısı
    burcuy@3mart.k12.tr
Caner Burak TANER
Müdür Yardımcısı
    canerb@3mart.k12.tr

İLKOKUL EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

Meral Ömür
İlkokul Eğitim Koordinatörü
    meralo@3mart.k12.tr

REHBERLİK BÖLÜMÜ

Yeşim Çoruh GÜLER
Rehberlik Öğretmeni
    yesimg@3mart.k12.tr
Bilgen BEZEN
Rehberlik Öğretmeni
    bilgenb@3mart.k12.tr
Zekiye SARIOĞLU
Rehberlik Öğretmeni
    zekiyeas@3mart.k12.tr
İmran GÜNDOĞAN
Rehberlik Öğretmeni
    imrang@3mart.k12.tr

ANASINIFI BÖLÜMÜ

Reyhan GÜNEŞ
Anasınıfı Öğretmeni
    reyhand@3mart.k12.tr
Halime KURT TOPÇU
Anasınıfı Öğretmeni
    halimet@3mart.k12.tr
Semra OKUMUŞ
ANASINIFI ÖĞRETMENİ
    semao@3mart.k12.tr
Hüsniye ÖZTÜRK
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
    hüsniyeo@3mart.k12.tr

1. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Tamara AYDIN
Sınıf Öğretmeni
    tamaraa@3mart.k12.tr
Aslıhan KALKAN
Sınıf Öğretmeni
    aslihank@3mart.k12.tr
Büşra KOCAMAN
Sınıf Öğretmeni
    busrak@3mart.k12.tr
Derya GÜLENÇ
Sınıf Öğretmeni
    deryag@3mart.k12.tr
Tuğba ÖLÇÜCÜ
Sınıf Öğretmeni
    tugbao@3mart.k12.tr

2. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Özcan ŞENYURT
Sınıf Öğretmeni
    ozcans@3mart.k12.tr
Saniye GÜRSOY
Sınıf Öğretmeni
    saniyeg@3mart.k12.tr
Gupse ÇELİK
Sınıf Öğretmeni
    gupsec@3mart.k12.tr
Belgin ÖZEN
Sınıf Öğretmeni
    belgino@3mart.k12.tr
Ecem Ezgi ÖZURGANC
Sınıf Öğretmeni
    ecemezgio@3mart.k12.tr

3. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Hatice KOÇ
Sınıf Öğretmeni
    haticek@3mart.k12.tr
Cengiz ÇAM
Sınıf Öğretmeni
    cengizc@3mart.k12.tr
Fatma DURMUŞ
Sınıf Öğretmeni
    fatmad@3mart.k12.tr
Elif KOÇ
Sınıf Öğretmeni
    elifc@3mart.k12.tr
Esranur TURFAN
Sınıf Öğretmeni
    esranurt@3mart.k12.tr

4. SINIFLAR BÖLÜMÜ

Behiye DURSUN
Sınıf Öğretmeni
    behiyed@3mart.k12.tr
Sine ÇELİK
Sınıf Öğretmeni
    sine@3mart.k12.tr
Ayten ÖZGÜR
Sınıf Öğretmeni
    ayteno@3mart.k12.tr
Oya ARTIKTAY
Sınıf Öğretmeni
    oyaa@3mart.k12.tr
İhsan BAYKAN
Sınıf Öğretmeni
    ihsanb@3mart.k12.tr

TÜRKÇE BÖLÜMÜ

Esvet KÖSE
Türkçe Öğretmeni
    esvetk@3mart.k12.tr
Melek KARAVUL
Türkçe Öğretmeni
    melekk@3mart.k12.tr
Merve UZMAN
Türkçe Öğretmeni
    merveu@3mart.k12.tr
İrem SOYARSLAN
Türkçe Öğretmeni
    iremy@3mart.k12.tr
Çisem DEMİRCİ
Türkçe Öğretmeni
    cisemd@3mart.k12.tr

SOSYAL BİLGİLER BÖLÜMÜ

Meryem ALAÇAM
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
    meryema@3mart.k12.tr
Zehra KORKMAZ
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
    zehrak@3mart.k12.tr
Hatun SOĞUCAK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
    hatuns@3mart.k12.tr
Ali Rıza GÜNAY
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
    alirizag@3mart.k12.tr

MATEMATİK BÖLÜMÜ

Mehmet GÖKAY
Matematik Öğretmeni
    mehmetg@3mart.k12.tr
Şerife İZİN
Matematik Öğretmeni
    serifei@3mart.k12.tr
Zeynep DEMİRSÖZ
Matematik Öğretmeni
    zeynepa@3mart.k12.tr
Ülfet METİN
Matematik Öğretmeni
    ulfetm@3mart.k12.tr
Gamze KILIÇ
Matematik Öğretmeni
    gamzek@3mart.k12.tr

FEN BİLGİSİ BÖLÜMÜ

Canan SELÇUK
Fen Bilimleri Öğretmeni
    canans@3mart.k12.tr
Esra KOÇAKLI
Fen Bilimleri Öğretmeni
    esrak@3mart.k12.tr
Aslı ÇİL
Fen Bilimleri Öğretmeni
    aslie@3mart.k12.tr
Hande KARAMEŞE
Fen Bilimleri Öğretmeni
    handek@3mart.k12.tr
Elif SAY
Fen Bilimleri Öğretmeni
    elifs@3mart.k12.tr

İNGİLİZCE BÖLÜMÜ

Ebru YILMAZ
Yabancı Diller Koordinatörü
    ebruy@3mart.k12.tr
Sevim DÖNMEZ
İlkokul Blm. Bşk.
    sevimd@3mart.k12.tr
Sema KAYA
Ortaokul Blm. Bşk.
    semak@3mart.k12.tr
Bilgen GÜNDOĞDU
İngilizce Öğretmeni
    bilgeng@3mart.k12.tr
Mine ÖZDEMİR
İngilizce Öğretmeni
    mineo@3mart.k12.tr
Özge DÖNMEZ
İngilizce Öğretmeni
    ozged@3mart.k12.tr
Bircan CİN BOYRAZ
İngilizce Öğretmeni
    bircanc@3mart.k12.tr
Hasret GÜL
İngilizce Öğretmeni
    hasretg@3mart.k12.tr
Beyza BOZ
İngilizce Öğretmeni
    beyzab@3mart.k12.tr
Derya ALIM
İngilizce Öğretmeni
    deryaa@3mart.k12.tr
Merve AKTAR
İngilizce Öğretmeni
    mervea@3mart.k12.tr
Armağan ŞENEL
İngilizce Öğretmeni
    armagana@3mart.k12.tr
Özge ULUKILIÇ
İngilizce Öğretmeni
    ozgeu@3mart.k12.tr
Özge VİDİN
İngilizce Öğretmeni
    ozgev@3mart.k12.tr
Eren BAYDAROĞLU
İngilizce Öğretmeni
    erenb@3mart.k12.tr
Emir TUTAL
İngilizce Öğretmeni
    emirt@3mart.k12.tr
Sevtap ŞANLI
İngilizce Öğretmeni
    sevtaps@3mart.k12.tr
Vildan LOKUMCU
İngilizce Öğretmeni
    vildanl@3mart.k12.tr

ALMANCA BÖLÜMÜ

Hafize KORKMAZ
Almanca Öğretmeni
    hafizeg@3mart.k12.tr
Fatih KOT
Almanca Öğretmeni
    fatihk@3mart.k12.tr
Sevim ASLAN
Almanca Öğretmeni
    sevima@3mart.k12.tr

FRANSIZCA BÖLÜMÜ

Ayşe TERKİN
Fransızca Öğretmeni
    ayset@3mart.k12.tr
Hacer SAĞER
Fransızca Öğretmeni
    hacers@3mart.k12.tr
Duygu SEYİS
Fransızca Öğretmeni
    duygus@3mart.k12.tr

BEDEN EGİTİMİ BÖLÜMÜ

Burçin KARSLI
Beden Eğitimi Öğretmeni
    burcink@3mart.k12.tr
Çiğdem ARDOS
Beden Eğitimi Öğretmeni
    cigdema@3mart.k12.tr
Fatih ŞENEL
Beden Eğitimi & Halk Oyunları Öğretmeni
    fatihs@3mart.k12.tr
Mihriban VERGİLİ
Beden Eğitimi & Halk Oyunları Öğretmeni
    mihribanv@3mart.k12.tr
Nigar TOPÇU
Beden Eğitimi Öğretmeni
    nigart@3mart.k12.tr
Tuba ARDAHANLI
Satranç Öğretmeni
    tubaa@3mart.k12.tr
İbrahim Zeki KARABULUT
Drama Öğretmeni
    ibrahimk@3mart.k12.tr
Onur COŞKUN
Drama Öğretmeni
    onurc@3mart.k12.tr
Jonida TUNCAL
Sınıf Öğretmeni
    jonidat@3mart.k12.tr

MÜZİK BÖLÜMÜ

Bahadır SEVİK
Müzik Öğretmeni
    bahadırs@3mart.k12.tr
Salih YORGANCI
Müzik Öğretmeni
    salihy@3mart.k12.tr

GÖRSEL SANATLAR BÖLÜMÜ

Sevcan MALKOÇOĞLU
Seramik Öğretmeni
    sevcanm@3mart.k12.tr
Pınar AYTEK ALTINKAYA
Görsel Sanatlar Öğretmeni
    pinara@3mart.k12.tr
Adnan DÖNMEZ
Görsel Sanatlar Öğretmeni
    adnand@3mart.k12.tr
Esma YILMAZ
Görsel Sanatlar Öğretmeni
    esmay@3mart.k12.tr

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

Çağlar TUNÇEL
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
    caglart@3mart.k12.tr
Server SERVER
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
    servers@3mart.k12.tr
Mehmet Ali DEĞİRMENCİ
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
    mehmetd@3mart.k12.tr

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ BÖLÜMÜ

Enes İDRİZ
Din Kültürü Öğretmeni
    enesi@3mart.k12.tr
Sead ABAZİ
Din Kültürü Öğretmeni
    seada@3mart.k12.tr