ANAOKULU PORTFOLYO SUNUMU VE İNGİLİZCE İSTASYON ETKİNLİĞİMİZ

ANAOKULU PORTFOLYO SUNUMU VE İNGİLİZCE İSTASYON ETKİNLİĞİMİZ

3 Mart Azizoğlu İlkokulu Anasınıfı öğrencileri ,yıl içinde yaptıkları çalışmaları kapsayan Portfolyo Sunumu ve İngilizce İstasyon Etkinliğinin yanı sıra, Görsel Sanatlar ve Seramik derslerinde yaptıkları çalışmalardan oluşan yılsonu sergisini ve proje çalışması olan ''Doğamızı Neden, Nasıl Korumalıyız ?'' konulu sergilerini gerçekleştirdiler.

Kendilerinin yönettiği Portfolyo Sunumunda ''bilişsel, psikomotor, sosyal - duygusal ve dil alanlarındaki'' gelişimlerini içeren çalışmalarını aileleriyle paylaştılar.

Öğrencilerimizin kendine olan güvenini, cesaretini desteklemek ve kendini bir birey olarak ifade etmesine olanak sağlayan portfolyo etkinliğimizde, öğrencilerimiz sundukları çalışmaları da kendileri seçti. 

Öğrencilerimiz portfolyo sunumlarının ardından İngilizce derslerinde yıl içinde yaptıkları eğitici ve yaratıcı çalışmaları içeren İngilizce İstasyon Etkinliğine katıldı.  İngilizce istasyon etkinliğimizde öğrendikleri İngilizce bilgi ve becerilerini gösteren çalışmalarını aileleriyle paylaştı.

İngilizce bilgi ve becerilerini süreç içinde nasıl geliştirdiğini gösteren çalışmalarını 25 farklı konu başlığı altında aileleriyle paylaştılar.Her istasyonda öğrendikleri yapı bilgisini ve kelime bilgilerini,öğretmenleri ile yaptıkları mini diyaloglarla ailelerine sundular.

İngilizce öğretmenlerinin rehberliğinde ailelerine yaptıkları sunumlarla öğrencilerimiz hem kendilerini ifade etmenin keyfini hem de bireysel gelişimlerini sergilemiş oldular.

Fotoğraflar

PAYLAŞ